Informacja o Kampanii

Kuratorska Kampania Przeciw Przemocy to cykliczne wydarzenie, które od 5 lat organizuje Kuratorska Służba Sądowa w okręgu Sądu Okręgowego w Przemyślu.

Nasza aktywność w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinach naszych podopiecznych przypada na miesiące listopad i grudzień a celem działalności jest tworzenie świata bez przemocy w rodzinach naszych podopiecznych.

Kuratorzy współpracują również interdyscyplinarnie z placówkami, instytucjami, organizacjami pozarządowymi w środowiskach lokalnych prowadząc działania edukacyjne i profilaktyczne, których motywem przewodnim jest budowanie prawidłowych postaw wobec przemocy, uwrażliwianie uczestników i wyposażenie ich w narzędzia niezbędne do właściwego reagowania na przemoc oraz szukania pomocy.

W tym tak szczególnym czasie mówimy o prawach dziecka, godności, szacunku, bezpieczeństwie i wolności. Przypominamy uczymy o tych wartościach, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i dobrego życia.

Formuła naszych wydarzeń ma charakter konferencji, szkoleń, warsztatów, konkursów, wystaw, edukacji szkolnej dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Kuratorska Służba Sądowa zaprasza do współpracy aby razem działać na rzecz bezpieczeństwa naszych podopiecznych.

finalny1

Załączniki:
Lp.Tytuł załącznikaData wprowadzeniaWprowadziłPlik
1Informacja o kampanii2022-11-21Grzegorz ZatońDownload this file (Informacja o kampanii)Informacja o kampanii

Podmiot udostępniający informacje: Sąd Okręgowy w Przemyślu
Opublikowany dnia: 21 listopad 2022 Aktualizowany dnia: 21 listopad 2022
Opublikowany przez: Grzegorz Zatoń Aktualizowany przez: Grzegorz Zatoń
Licznik odwiedzin: 67 Autor / Zatwierdzający: Brak danych
Wersje:
2022-11-21 13:41:54 Grzegorz Zatoń Zobacz zmiany
2022-11-21 13:41:24 Grzegorz Zatoń Wersja oryginalna